دبیرخانه کنگره: دانشگاه الزهرا(س) 021- 22 46 53 22 ده ونک
LiveZilla Live Chat Software

بازدید نماینده اتحادیه دانشگاههای منطقه قفقاز از دانشگاه الزهرا(س)

تاریخ ثبت: 1395/09/15

دکتر قدیر گلکاریان نماینده اتحادیه دانشگاههای منطقه قفقاز در ایران روز سه شنبه 26 مردادماه 1395 به دعوت دانشگاه الزهرا از این دانشگاه بازدید و با ریاست و مسئولان دانشگاه ملاقات نمود. دانشگاه الزهرا در سال 1394 به عضویت اتحادیه دانشگاههای منطقه قفقاز درآمده  و در جهت معرفی آموزش عالی زنان در ایران به کشورهای منطقه آسیای میانه و ترکیه فعالیتهای مفیدی انجام داده است.

طی این بازدید در خصوص برگزاری سومین همایش ملی و دومین همایش بین المللی "نقش زن در سلامت خانواده و جامعه" در دانشگاه الزهرا با همکاری اتحادیه دانشگاههای قفقاز و با حضور اساتید و پژوهشگران دانشگاههای عضو اتحادیه مذاکرات مفیدی به عمل آمد. همایش بین المللی "نقش زن در سلامت خانواده و جامعه" قرار است در پنج محور در فروردین ماه 1396 در دانشگاه الزهرا برگزارشود. دبیرخانه همایش به صورت همزمان در دانشگاه الزهرا و اتحادیه دانشگاههای قفقاز به زودی تاسیس و آغاز به کار خواهد کرد.

دکتر خزعلی رییس دانشگاه الزهرا در ملاقات با دکتر گلکاریان خواستار اجرایی سازی تفاهم نامه امضاشده بین دانشگاه الزهرا و اتحادیه دانشگاههای قفقاز شامل برنامه تبادل استاد و دانشجوی مولانا شد. وی آمادگی دانشگاه الزهرا را برای پذیرش دانشجویان بین المللی از دانشگاههای عضو اتحادیه اعلام نمود. همچنین مقرر گردید بروشور معرفی دانشگاه الزهرا به زبانهای فارسی، انگلیسی، روسی و ترکی در اختیار دبیرخانه اتحادیه قرار گیرد. 

 


نظرات کاربران


سیستم مدیریت و برگزاری همایش موسسه آموزشی تحقیقاتی نورباران اندیشه (پورتال آنلاین مدیریت و داوری همایش)